Jeśli jesteście rodzicami małych dzieci to zapewne wiecie jak trudno jest wyrwać się z domu tylko we dwoje. Szczególnie gdy mieszkacie daleko od rodziców i nie macie z kim zostawić małych szkrabów.

Ale hej! Jakoś trzeba sobie radzić! To, że spędzacie większość wieczorów w domu, nie oznacza, że nie można wykorzystać tego czasu i zadbać o Waszą relację! Wystarczą dobre chęci!

W tym wpisie podsuwam Wam 10 pomysłów na zorganizowanie randki w domu.

  1. Klasyka, czyli wspólna KOLACJA. Może być zamówiona z ulubionej restauracji, lub jeśli lubicie, ugotowana wspólnie, co tylko wydłuży czas dobrej zabawy. Obrus, świece i nastrój gotowy!
  2. Urządźcie sobie WIECZÓR FILMOWY. Idealny pomysł na jesienne wieczory. Osobiście bardzo lubimy. Wystarczy dobry film, popcorn i coś do picia.
  3. Pograjcie w PLANSZÓWKI. Kto powiedział, że planszówki są zarezerwowane głównie dla dzieci? Możecie się świetnie bawić przy grach planszowych, karcianych bądź grach typu kalambury. Dawka śmiechu gwarantowana. My polecamy już jakiś czas temu odkryte „Gierki małżeńskie”. Bardzo zabawne z trafnymi pytaniami i intrygującymi zadaniami do wykonania.
  4. Latem WIECZÓR NA TARASIE BĄDŹ OGRÓDKU. Świece, coś pysznego do picia i przy sprzyjającej aurze można miło spędzić długi wieczór.
  5. Pograjcie w GRY VIDEO. Czasami warto stanąć w szranki, wypróbować swoje playerskie umiejętności i zrobić małą rywalizację np. o to kto dostanie nazajutrz śniadanie do łóżka;)
  6. Urządźcie sobie WIECZÓR TANECZNY. Nie pamiętacie kiedy ostatnio byliście na jakiejś tanecznej imprezie, a żadna w najbliższym czasie się nie szykuje? Nie ma na co czekać tylko przerobić salon na parkiet taneczny! Przygotujcie ulubioną muzykę i potańczcie!
  7. Przygotujcie Wasze ulubione, przysmaki i zjedzcie je Z ZAKRYTYMI OCZAMI. Kto rozpozna więcej smaków otrzymuje nagrodę, np. masaż.
  8. Obejrzyjcie wspólnie album z czasów przed ślubem, WSPÓLNYCH WYCIECZEK. Miło wrócić wspomnieniami do czasów poznawania się i narzeczeństwa. Szczególnie miło powspominać wspólne wycieczki. Może zaplanujecie jakąś powtórkę?
  9. Zorganizujcie sobie WIECZÓR SPA we dwoje. Aromatyczne olejki do masażu, wino i wspólna kąpiel. Brzmi nieźle prawda?
  10. SESJA ZDJĘCIOWA w domu? Czemu nie! Pobawcie się w fotografów! Niech każde z Was przygotuje strój i scenografię w której chciałby widzieć drugą połówkę. Na koniec przejrzyjcie wspólnie zdjęcia, a ulubione koniecznie wywołajcie! Doskonały sposób na niezapomniany wieczór:)

Mam nadzieję, że wybierzecie coś dla siebie!

Paulina Foedke