7 rozdziałów: 65 stron i BONUSY

Poznaj moją historię i dowiedz się jak poradziłam sobie z opieką nad dziećmi rok po roku! Nie planowaliśmy rzucać się od razu na tak głęboką wodę, a jednak macierzyństwo krótko po pierwszym porodzie stało się faktem dokonanym. Musiałam się tak zorganizować, by zadbać o siebie i niemowlę jednocześnie studiując.

Mam nadzieję, że moja historia pokaże Ci, że w każdym momencie życia, obojętnie jak trudno by nie było można wypracować sobie sposoby i zorganizować pomoc w taki sposób, by osiągnąć swoje cele nawet z dwójeczką maluchów rok po roku na pokładzie.

W tym e-booku dzielę się moim doświadczeniem jako mamy rok po roku. Tym czego doświadczałam i z czym się zmagałam oraz jakie znalazłam sposoby, by ułatwić sobie życie będąc w ciąży i opiekując się jednocześnie niemowlęciem.

Piszę o tym jak pomimo huśtawki hormonów, wyczerpania fizycznego nie zwariować tylko dzielnie stanąć do walki o lepsze jutro. Dowiesz się także jak w chaosie informacji znaleźć swoją ścieżkę, swój tryb dnia opiekując się w pojedynkę maluchami.

Jestem mamą pięciorga dzieci urodzonych w siedem lat. Temat macierzyństwa rok po roku znam od podszewki, ale to doświadczenie pierwszej parki rok po roku nauczyła mnie najwięcej i dało kopa do dzielnego radzenia sobie z większą gromadką.

Moim celem jest pokazać kobietom, mamom, że macierzyństwo rok po roku, choć trudne i wymagające może niesamowicie rozwinąć i dodać kompetencji na przyszłe lata!

Jeśli nie planowałaś, a jesteś w ciąży w krótkim odstępie czasu lub po prostu chcesz sprawdzić czy taka opcja jest w ogóle dla Ciebie to świetnie trafiłaś!

Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże Ci szerzej spojrzeć na macierzyństwo i pokaże, że jako mama masz niesamowitą siłę i potencjał do tego, by znaleźć rozwiązania i poradzić sobie w sytuacjach w których nikt inny nie dałby sobie rady tak dobrze jak Ty!

Pobierz ebooka

27PLN

Podaj e-maila na który chcesz otrzymać e-book'a

Kup teraz

E-book dostępny jest tylko w formacie PDF