Na imieniny mojemu mężowi sprezentowałam kartkę z kuponami, a że pomysł był trafiony i całkiem się spodobał wrzucam Wam takowe kupony do pobrania i druku. Macie do wyboru gotowe propozycje, ale są też kupony puste do wypełnienia według własnych pomysłów! Wszystko do pobrania dla Was!

Kartka i kupony (nie boję się powiedzieć, że z uratowanego przed wyrzuceniem na śmieci zeszłorocznego planera:) ) fajnie się sprawdziły jako prezent prosto z serca ode mnie dla męża;)

Jeśli nie wykorzystaliście jeszcze takiego pomysłu na prezent to zachęcam do wypróbowania, bo gadżetów walentynkowych jest mnóstwo, ale najbardziej liczy się pomysł i to jak będziemy świętować i celebrować naszą miłość z okazji św. Walentego!

Pokuszę się o stwierdzenie, że może to być jeden z lepszych prezentów jakie można ofiarować ukochanej osobie: swój czas i to co lubi ona najbardziej robić:)

Nie bez przyczyny kupony posiadają nadrukowany termin ważności: tak dla mobilizacji, by faktycznie wszystkie wykorzystać w ciągu miesiąca, a nie odkładać na wieczne „potem”.

Ja popełniłam ten błąd ofiarowując moje kupony – niektóre do teraz nie są wykorzystane! A okazja imienin była miesiąc temu!

tak wygląda wydrukowany plik
wystarczy wyciąć, związać i gotowe!

Zostawcie komentarz, czy już taki prezent kiedyś zrobiliście ukochanej osobie, a jeśli wykorzystacie blogowe materiały: napiszcie czy podarunek wywołał uśmiech i czy kupony zostały wykorzystane!

Paulina Foedke